Forum Húsares Rojiblancos de Polonia Strona Główna Húsares Rojiblancos de Polonia
Polskie forum kibiców Atlético Madryt

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Húsares Rojiblancos de Polonia Strona Główna -> Inne ligi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korona

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Brazylii nie lubiłem nigdy, Angolom też życzę jak najgorzej. Chciałbym też by Hiszpanie odpadli jak najwcześniej, nudzą mnie ich triumfy i styl gry.
Od jakichś 10 lat jestem kibicem Chorwacji i to ją będę przede wszystkim wspierał. Szkoda porażki z gospodarzami, ale są jeszcze 2 mecze i liczę, że Chorwaci oba wygrają.
Fajnie, że wczoraj wygrało Chile, ale martwię się, że ten zespół polegnie ostro zarówno z Holandią jak i Hiszpanią. Obrony to tam nie ma kompletnie, Australijczycy ich jeździli momentami jak amatorów, obrońcy chilijscy nie potrafią odbierać piłek, San Marino jest chyba w tym lepsze. Piłkarze notują mnóstwo głupich strat i niedokładnych podań w prostych wydawałoby się sytuacjach, i zamiast wywalać piłki daleko w momentach zagrożenia bramki, po stracie futbolówki przez przeciwnika wyprowadzają akcje krótkimi podaniami... Tragedia

PS. Zrobiłem kilka dni temu swoje losowanie wyników i wyszło mi, że Mundial wygra Meksyk. drugi będzie Honduras, a trzecie miejsce po zwycięstwie nad Argentyną zajmie Grecja. Raczej mało realne, ale przecież póki piłka w grze wszystko jest możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 14, 2014 15:34    Temat postu:

Powrót do góry
Manian
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziej zaczynają mi się te mistrzostwa podobać. Mimo, że lubię Urugwaj, to cieszę się, że wygrała Kostaryka, która dokonała tego we wspaniałym stylu.
Powrót do góry
Dylan
Administrator
Administrator

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy Mundial jaki dane było mi do tej pory oglądać. Świetne mecze, nikt nie odpuszcza, zawsze walka do samego końca. 7 meczów i 25 bramek to coś niesamowitego. Szkoda, że w czwartek Urugwaj z Anglią zagrają o być albo nie być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
airadulos

PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wrażenia po meczu Brazylii? Wiem, że temat już oklepany, ale w sumie w taki wynik ciągle nie da się uwierzyć. Mój typ:

Argentyna - Niemcy

1-2 w dogrywce
Powrót do góry
Manian
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sob Lip 12, 2014 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem okazji oglądać zmasakrowania Brazylii, ale na pewno jestem zaskoczony rozmiarem klęski. Samo zwycięstwo Niemców nie jest dla mnie niespodzianką, bo grają najlepiej podczas tego mundialu.

Jeśli chodzi o finał to stawiam 2:0 dla Niemców. I w sumie życzę im zwycięstwa.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 12, 2014 22:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Húsares Rojiblancos de Polonia Strona Główna -> Inne ligi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: