Forum Húsares Rojiblancos de Polonia Strona Główna Húsares Rojiblancos de Polonia
Polskie forum kibiców Atlético Madryt

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siatkówka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Húsares Rojiblancos de Polonia Strona Główna -> Inne sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dylan
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 18:08    Temat postu: Siatkówka Odpowiedz z cytatem

Trochę ta nasza reprezentacja siadła, co nie? Albo inaczej - najlepsi nam trochę odjechali.

Swoją drogą chyba wykupię karnet na AZS UWM Olsztyn na przyszły sezon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Sro Lip 03, 2013 18:08    Temat postu:

Powrót do góry
kamilinho

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trenowałem siatkówkę przez 3 lata, niestety poważne uszkodzenie stawu skokowego spowodowało że musiałem z tym skończyć, bo ten sport bardzo mocno obciąża stawy. W sumie i tak potem, grając w piłkę na wf-ie, uszkodziłem sobie w drugiej nodze a 3 tygodnie temu po raz kolejny w tej pierwszej, więc niedługo pewnie na wózku będę jeździł Very Happy A co do naszej reprezentacji to na początku turnieju wychodziło jak bardzo jesteśmy zależni od Kurka. Gdy ten nie był w formie to nic nie chciało wychodzić, z Argentyną pokazał się jednak z dobrej strony. Największym problemem jest jednak nasz przeciętny rozgrywający. Żygadło może Zagumnemu z przed kilku lat buty czyścić i bez takiego klasowego rozgrywającego jak Zagumny w najlepszej dyspozycji to my daleko nie pociągniemy. Ignaczak też powoli wygasa, Zatorski powinien dostać szansę. A co do ataku to mnie tak Bartman wkurwia że po prostu nie mogę, jak go widzę na meczu to wyklinam. Gość bazuje tylko na swojej sile, jeżeli chodzi o przegląd sytuacji to nie dorasta do pięt nawet Konarskiemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niemiec
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Bartman dno straszne na tym turnieju, ale bardzo mnie to cieszy, bo genialnie się spisuje Kuba Jarosz, dla którego nie było by miejsca. Pierwszy mecz z Argentyną to normalnie aż dziw brał, bo wchodziło mu wszystko co ładował.
Powrót do góry
Dylan
Administrator
Administrator

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śledzi kto siatkówkę na tyle regularnie, że jest w stanie mi powiedzieć, które ekipy olewają Lige Światową? Bo po wynikach obstawiałbym m.in. Brazylię, Polskę, Rosję i Bułgarię, ale może po prostu teraz te ekipy mają chujowych grajków? Jak to jest?
Powrót do góry
guzekpl

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brazylia może i olewa, ale sądzę również, że jest po prostu w kiepskiej formie na dzień dzisiejszy. Rosja mecze traktuje czysto treningowo. Nie wiem jak tam z Bułgarią dokładnie wygląda, ale słyszałem, że żałośnie grają obecnie, a nasi po tym co widzę, to grają głównie młodymi zawodnikami, którzy mają się ogrywać, dlatego sądzę, że Liga Światowa jest tylko treningiem przed MŚ. Jeśli chodzi o składy, to z tych reprezentacji tylko Polska gra "rezerwami"
Dylan
Administrator
Administrator

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, przecież siatkarski Mundial w tym roku w Polsce. Kiedyś oglądałem w opór siatkówki - wszystkie mecze Ligi Światowej (i to dosłownie wszystkie jakie leciały w telewizji, wszystkich reprezentacji), regularnie PlusLigę i europejskie puchary. Teraz jakoś nie mam czasu i ochoty, ostatni turniej, jaki oglądałem, to chyba Mistrzostwa Europy te "najnowsze". Kompletnie nie wiem, kto tam w tych reprezentacjach gra, a kiedyś to znało się składy wszystkich najsilniejszych reprezentacji... No nic, muszę nie zapomnieć o tym Mundialu.
Powrót do góry
kamilinho

PostWysłany: Nie Cze 22, 2014 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale ten niby rezerwowy skład Polski na Ligę Światową spisuje się kapitalnie. Drzyzga- wreszcie jest rozgrywający! Na pewno będzie grał w najmocniejszym składzie na MŚ, bo Żygadło to kpina. Para przyjmujących Mika-Buszek zajebioza, świetnie grają. Wrona na środku przypomina mi trochę Plińskiego. Konarski- widać że będą z niego ludzie. Ogólnie mamy teraz troszkę kłopot bogactwa jeżeli chodzi o przyjęcie, Kurek, Winiarski, Kubiak, Mika, Buszek...
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 22, 2014 12:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Húsares Rojiblancos de Polonia Strona Główna -> Inne sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: